آموزش مولتی پنل در B4J

آموزش مولتی پنل در B4J

همیشه میخواستم هرچیزی که بلدم رو با دیگران به اشتراک بزارم و خودم علاوه بر اینکه از سایر منابع استفاده میکنم ، منبعی برای سایر دوستان باشم و کارم رو هم به بهترین شکل انجام بدم.خوشحالم که هر روز در این مسیر قدم بر میدارم.

نکات مهم برای ارسال نظر :
1 - نطرات خود را به صورت فارسی بنویسید . نظرات فینگلیش تایید نمیشوند .
2 - از توهین ، تحقیر و یا منحرف کردن مبحث شدیدا خود داری فرمایید .
3 - جهت سفارش ساخت نرم افزار به قسمت تماس با ما مراجعه فرمایید .
4 - جهت درخواست ساخت آموزش به قسمت تماس با ما مراجعه فرمایید .
5 - در صورتی که از گزینه مشترک شدن در پست استفاده کنید ، بعد از افزوده شدن هر نظر جدید و یا ویرایش پست برای شما ایمیل ارسال میشود .

  • سلام. آیا ممکن است با یک تکه کد بنویسید که چطور می شود یک مولتی پنل را پاک کرد. یعنی پس از نمایش یک عده رکورد، برای رکودهای جدید می خواهیم لیست قبلی را پاک کنیم چطور باید کد آن نوشته شود. البته در بیسیک فور اندروید. ممنونم
    • نویسنده
      درود . برای حذف تمام مولتی پنل ها (فرمودید پاک کردن لیست) و دوباره ساخت لیست مولتی پنل ها میتونید ابتدا با دستور زیر تمامی ویو های داخل parent (والد) مولتی پنل هاتون رو حذف کنید (که در اصل خود مولتی پنل ها هستن) : (اینجا والد رو ما یک اسکرول ویو در نظر گرفتیم !) ' Scv is an scrollview Scv.panel.removeallviews و بعد از این کد ، ساب ساخت مولتی پنل رو فراخوانی کنید و با کد هاتون رو بنویسید .
      • سپاسگزارم خدا خیرت بده. البته من با هیچ دستوری موفق نشدم . راستش برنامه من مثل دیکشنری هست. یک واژه در ادیت تکست وارد می شود. سرج می شود. نتیجه نمایش دااده می شود در یک مولتی پنل. واژه بعدی که سرچ می شود، یا از برنامه خارج می شود و یا در ادامه سرج های قبلی نمایش داده می شود. خیلی ناجور است. من دقیقا به دنبال دستوری مثل «کلیر لیست» می گردم که لیست «لیست ویوو» را خالی می کند و جستجوهای جدید را نمایش می دهد. اگر چیزی به ذهن رسید ممنون می شوم باازهم راهنمایی کنید بازهم ممنون