در این صفحه شما میتوانید قوانین استفاده از خدمات شرکت ، حریم خصوصی کاربران و مشتریان و همچنین شرایط استفاده از خدمات را مشاهده فرمایید .

در ابتدا به تغریف کلمات و اصطالاحات بکار رفته در این برگه میپردازیم و در ادامه در 3 بخش مجزا به ترتیب حریم خصوصی سپس قوانین و در انتها به شرایط استفاده از خدمات را شرح میدهیم .

آخرین بروزرسانی : 2018/07/03 | 12/تیر/1397

تعاریف :

1 – کینگ بات :

گروه برنامه نویسی کینگ بات که با نشانی تارنما ملی به آدرس www.kingbot.ir درحال فعالیت در حوضه برنامه نویسی و توسعه فناوری کشور است .

2 – مشتری :

مشتری فرد یا افرادی هستند که با سفارش ساخت نرم افزار یا هر محصول زیر مجموعه کینگ بات ، محصول یا خدمت را به رایگان دریافت میکنند و یا بابت آن طی قراردادی مبلغی را پرداخت میکنند.

3 – کاربر :

کاربران ، فرد یا افرادی هستند که از نرم افزار ها یا خدمات کینگ بات استفاده میکنند . در صورتی که نرم افزار یا خدمت غیر رایگان باشد و فرد یا افراد به صورت غیر مجاز از آن استفاده کنند ، کاربر محسوب نمیشوند.
1 – حریم خصوصی

 

شرکت کینگ بات موظف به حفظ حریم خصوصی افراد ، شامل اطلاعات شخصی افراد ، اطلاعات تماس و یا اطلاعاتی که به صورت کلی خصوصی و محرمانه طلقی میشوند هست .

کینگ بات تنها در صورتی میتواند این اطلاعات را منتشر یا استفاده نماید که از طرف کاربر یا مشتری اجازه نامه کتبی داشته و یا در طی قرارداد یا شرایط استفاده از خدما یا سرویس این مطلب به ایشان گفته شده باشد .

همچنین استفاده از اطلاعاتی مثل رفتار های کاربران یا مشتریان در نرم افزار ها ، تحلیل و بازیابی اطلاعات رفتاری و سایر اطلاعاتی که موجب بدست آمدن بازخورد از کاربر یا مشتری شود ، برای کینگ بات آزاد بوده و میتواند در جهت اهداف خود از آنها استفاده نماید .
2 – قوانین

 

بند اول – پشتیبانی :

 – پشتیبانی به مشتریان :

گروه کینگ موظف است به موجب قراردادی که با مشتری بسته و هر دو طرف آن را امضا کرده اند ، به مشتریان پشتیبانی تیکتی ، تلفنی ، ایمیل و … ارائه دهد.پشتیبانی تظمینی کینگ بات تنها شامل عیب ها و نواقصی است که به موجب برنامه نویسی پیش آمده و در قرارداد برای رفع آن مطلبی ذکر شده است.در غی اینصورت پشتبانی تنظمینی نبوده ولی سعی خود را برای رفع مشکل یکنیم.

 – پشتیبانی به کاربران :

کینگ بات موظف است به کاربران در رابطه با مشکلات برنامه ها یا خدمتها پشتیبانی ارائه دهد. در صورتی که نرم افزار یا خدمت غیر رایگان باشد و فرد یا افراد به صورت غیر مجاز از آن استفاده کنند ، پشتیبانی شامل فرد نمیشوند.


بند دوم – سفارشات :

کینگ بات موظف است تمامی مواردی را که در قرارداد با مشتری ذکر شده در نرم افزار یا خدمت انجام دهد و یا به هر دلیلی هر یک از بندهای قرارداد انجام نشد ، در ازای آن از مبلغ قرارداد به نسبت کم شود.


بند سوم – هزینه ها :

مشتری میبایست 25% مبلغ کل قرارداد را قبل از انجام پروژه به کینگ بات پرداخت کند . این درصد با توجه به بند های قرارداد قابل تغییر نیست.همچنین باقی مانده مبلغ قرارداد نیز بعد تحویل ویرایش آخر نرم افزار یا مرحله آخر خدمت میبایست به کینگ بات پرداخت شود.

کینگ بات موظف است بابت دریافت پیش پرداخت قرارداد (25% از کل مبلغ) به مشتری رسید بدهد.


بند چهارم – تغییرات :

بندهای این قرارداد میتواند در هر زمانی با توجه به صلاح دید کینگ بات و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ، تغییر ، کم و یا اظافه شود.

کینگ بات موظف است بعد از هربار تغییر قرارداد به مشتریان خود از طریق ایمیل یا پیامک اطلاع رسانی کند.

 
3 – شرایط استفاده از خدمات

 

هرگونه مسئولیت استفاده از خدمات کینگ بات شامل نرم افزار ها ، سایت ها یا هرگونه خدمت دیگر کاملا بر عهده خود کاربر یا مشتری میباشد و کینگ بات هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات به وجود آمده ندارد .

این در حالی هست که در صورتی که استفاده از خدمت یا نرم افزار یا … شامل محدودیت هایی مثل جنسیت ، سن ، معقیت حغرافیایی یا … شود ، کینگ بات در متن شرایط یا قوانین و یا به صورت اطلاعیه حتما کاربر یا مشتری را از آن محدودیت مطلع میسازد .